مناطق تحت پوشش: تمام مناطق استان البرز و حومه

09120930118 - 32772050 دفتر مرکزی: کرج هفت تیر
لوله بازکنی

رفع بوی بد فاضلاب | رفع بوی بد فاضلاب در کرج 32772050


رفع بوی بد فاضلاب در کرج
بوی فاضلاب یکی از آن چیزهای ناخوشایندی است که ممکن است در هر منزلی به وجود بیاید و حتی بعد از تمیز کردن سرویس بهداشتی این مشکل به قوت خودش باقی است و شستشوی سرویس بهداشتی راه حل رفع آن نیست  و نیاز به رفع بوی بد فاضلاب در کرج دارد.
اصلی ترین دلیل بوی بد فاضلاب ها نشتی گاز فاضلاب است که این نشتی دلایل مختلفی دارد:
سیفون توالت: اولین قدم برای پیدا کردن علت بد بویی فاضلاب سیفون توالت است. علت قرار دادن سیفون در توالت ها جلوگیری از بلند شدن گاز فاضلاب است به همین علت در لوله های ساختمان نیز تعبیه می گردند.
گرفتگی چاه فاضلاب: گرفتگی از مهمترین عواملی است که منجر به ایجاد بوی بد می گردد و می بایست در اسرع وقت اقدام و به نزدیک ترین لوله بازکنی در اطراف خودتان تماس بگیرید. لوله بازکنی در کرج در خدمت همشهریان کرجی خود است.
ترکیدگی لوله: ترکیدگی ها و نشت فاضلاب به دیواره ها هم می تواند عاملی برای به وجود آمدن بوی نا خوشایند باشد.
فرسودگی چاه: به طور معمول مشکلات بوی بد فاضلاب و گرفتگی و شکستگی لوله در خانه هایی با قدمت بالای ساخت به وجود می آید. فرسودگی در بافت این خانه به چاه ها نیز می رسد و با رسوب کردن لجن باعث به وجود آمدن مشکل می شوند. لایروبی می تواند برای برطرف نمودن این مشکل انتخاب خوبی باشد.
در صورتی که چینین مشکلی برای منزل و یا محل کار شما پیش آمده است با مختصصان فنی ما با رفع بوی بد فاضلاب در کرج دارد تماس حاصل نمایید و بهترین خدمت را در سریع ترین زمان ممکن و بهترین قیمت دریافت نمایید.

شماره تماس با ما: 32772050

 ارتباط با ما