لوله بازکنی در عظیمیه

لوله بازکنی در عظیمیه :منطقه بالا نشین و مسکونی نشین کرج که بیشترین ساکنین را در سطح کرج شامل می شود نیاز به زیر سازی مناسبی دارد. تشخیص پوسیدگی لوله ها و باز کردن گرفتگی لوله در این منطقه به واسطه ی مسکونی بودن این منطقه بسیار ضروری است. گرفتگی و یا ترکیدگی لوله ها در منازل و ساختمان ها بسیار طبیعی است و اقدام سریع برای رفع این مشکل ضروری است.

هدف مجموعه ی لوله بازکنی کرج این است که تمامی مشکلات در زمینه ی تخلیه ی چاه، گرفتگی و تشخیص ترکیدگی لوله، پیدا کردن محل ترکیدگی و لوله بازکنی عظیمیه را با بهترین قیمت و مهارت تمام انجام برسانیم. این مجموعه با در نظر داشتن رضایت مشتری و با هدف بهترین خدمت رسانی فعالیت خود را آغاز نموده است و به ساکنین عظیمیه بهترین خدمات لوله بازکنی در عظیمیه را ارائه می کند. کافیست تماس بگیرید. پرسنل ما در خدمت شما هستند.

خدمات ما 

شرکت امین کاران سال هاست که در زمینه لوله باز کنی ، تخلیه چاه ، تشخیص ترکیدی،رفع بوی بد ، رفع نم و لوله کشی آب سرد و گرم  تجربه  دارد . با استفاده ار کادر مجرب و باتجربه و تجهیزات مناسب در فردیس ، مهر شهر ، مهر ویلا ، باغستان  ،گوهردشت و تمامی نقاط کرج و تهران اماده ارائه خدمات می باشد .

لوله بازکنی در عظیمیه

گرفتگی لوله در سطح عظیمیه به موضوعات زیادی بستگی دارد، همانند در گرفتگی لوله حمام می‌تواند مو، اشیاء از دست خارج شده و داخل سیفون افتاده، پارچه و یا باقی مانده از مصالح مثل سیمان، گچ، ماسه، سنگ و یا … می‌تواند باعث گرفتگی لوله شود که در این گرفتگی میتوان از چیز های دیگری برای رفع آن استفاده کرد.

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در گوهر دشت

دستگاهلوله بازکن در عظیمیه

وسیله ای مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های دشوار لوله فاضلاب می باشد. سیستم لوله بازکنی در عظیمیه با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی را خیلی راحت کرده است.دستگاه لوله بازکن عظیمیه به صورت کامل از موتور و فنر ساخته شده است. موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تهیه می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند. دلیل استفاده از فنر در سیستم لوله بازکنی، انعتاف‌پذیر بودن آن است. دستگاه لوله

بازکنی مزایای زیادی دارد که بعضی از آنها در زیر نوشته شده است :

  1. کوچک و قابل حمل
  2. استفاده از برق شهری
  3. باز کننده گرفتگی‌های سخت
  4. سرفنرهای مختلف
  5. فنر بلند برای لوله‌های طولانی
  6. محفظه جمع‌کننده فنر
  7. سرعت عمل در باز کردن گرفتگی

مهمترین خدمات شرکت لوله بازکنی در عظیمیه کرج

1- نشت یابی نشت با دستگاه در عظیمیه و لوله بازکنی عظیمیه کرج و تخلیه چاه عظیمیه کرج
2- انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی عظیمیه درکرج
3- از نابود کردن بوی نا مطبوع حمام،دستشویی،و چاه و فاضلاب
4- عایق کاری و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای رفع از ایجاد نم
5- نصب توالت فرنگی در گوهردشت و همچنین سرویس مربوط به آن و چاه بازکن عظیمیه کرج
6- تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و همچنین ایرانی به فرنگی و لوله بازکنی عظیمیه کرج
7- انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوطه
8- انجام رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و حمام همچنین لوله بازکنی عظیمیه درکرج
9- تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ درعظیمیه کرج

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در عظیمیه

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب به موارد متعددی بستگی دارد. گرفتگی فاضلاب می تواند برای لوله سینک رخ دهد یا برای چاه آشپزخانه، توالت، ویا حمام و… باشد. بسته به نوع گرفتگی مقدار دردسری که می تواند برای ما ایجاد کند مختلف می باشد. چیزهای که در این بین می تواند اهمیت داشته باشد. این است، که دلیل گرفتگی لوله فاضلاب را پیدا کنیم و در پی رفع یا جلوگیری از آن باشیم.

علت های گرفتگی لوله

موارد زیادی می تواند دلیل برگشت آب از لوله فاضلاب، زود پر شدن چاه توالت، مسدود شدن چاه فاضلاب وموارد های دیگیری… باشد. دربیشتر مواقع مواد زائدی که از طریق ورودی، وارد لوله فاضلاب می شوند دلیل گرفتگی چاه فاضلاب می باشند.

1-گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

گاهی اوقات بنای ساختمان یا تعمیر ساختمان در محدود لوله های فاضلاب سبب می شود که نخاله های بنایی و تکه های خورد شده سیمان و… به درون چاه افتاده و دلیل گرفتگی لوله فاضلاب و درنهایت بسته شدن چاه شوند. یادتان باشد پیش از شروع عملیات تعمیر و بنایی در ساختمان، چاه فاضلاب را با در پوش ببندید تا دیگر دچار گرفتگی لوله با سیمان نشوید.

2-علت گرفتگی چاه توالت با دستمال توالت

افراد زیادی پس از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال توالت استفاده می کنند و در اکثر موارد این دستمال ها در چاه انداخته می شوند. همین کار بعد از مدت زمانی سبب جمع شدن دستمال توالت شده و به مرور با سفت شدن آن مانعی در برابر عبور فاضلاب و گرفتگی فاضلاب دستشویی می شود.

3-علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در اثر چربی و روغن

روزانه ظرف های زیادی در سینک ظرفشویی شسته می شود و این کار یعنی روغن و چربی زیادی هم وارد لوله فاضلاب می شود. از آنجایی که چربی حالت چسبندگی دارد به لوله فاضلاب می چسبد و تکرار این کار سبب بیشتر شدن چربی ها می شود.

4-لوله کشی معیوب و ناقص یکی از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و…

لوله کشی فاضلاب گاهی با لوله های غیراستاندارد ساخته می شوند، گاهی اوقات لوله های انتخاب شده برای کارکردی که دارد مناسب نیست، بهن عنوان مثال لوله های توالت های عمومی باید قطورتر باشند.

5- علت برگشت آب از لوله فاضلاب در اثر تجمع و سفت شدن فضولات

استفادن نکردن متناوب و همیشگی از فلاش تانک یا نریختن آب در چاه فاضلاب سبب این می شود که به مرور زمان فضولات ته نشین شده و در اثر زمان سفت شده و خود به دلیل گرفتگی لوله فاضلاب توالت تبدیل شود. راه پیشگیری از این مشکل هم استفاده از فلاش تانک پس از شستشو می شود.

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در گوهر دشت

روش های باز کردن لوله فاضلاب در عظیمیه کرج

اول :یکی ازاین روش ها استفاده کردن از پمپ است که در نهایت فشار، مواد موجود در فاضلاب به جلو می روند و گرفتگی رفع می شود.اگر مشکل بر طرف نشد .

دوم :راه استفاده از سیستم تراکم هوا می باشد و با فشار چندین برابر پمپ چاه باز می شود که البته سرو صدای بسیاری را به وجود می آورد.

سوم :راه برای باز کردن چاه که از همه مناسب تر است استفاده از فنر لوله بازکنی در عظیمیه کرج است که مسافت و برد بالایی را نیز دارد و در بخش های بالای چاه، آن را لایه روبی نیز می کند.علاوه بر این اجسامی که مانع نفوذ آب به فاضلاب می شوند را به خوبی به داخل می روند.

قیمت لوله بازکنی در کرج

حتما به دلیل متغیر بودن دستمزد و گاهی کلاهبرداری‌ برخی از افراد، قیمت لوله بازکنی در کرج، یکی از اصلی ترین دغدغه برای کاربران می باشد ، در ادامه به عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در کرج خواهیم پرداخت:
وسیله مور استفاده در لوله بازکنی مثل فنر و حتی نوع فنر مورد نیاز و …

1. نیاز یا عدم لازم به کنده کاری در محل گرفتگی لوله
2. سختی گرفتگی لوله و مقدار زمان و کار لازم برای لوله بازکنی
3. طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی در لوله بازکنی
4. میزان تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان
5. تعداد موارد فنر زنی و یا تعداد گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان

 

کلام آخر

تمامی خدمات لوله باز کنی در عظیمیه  ارائه شده توسط مجموعه امین کاران گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل فورا بدون قید و شرط آن را برطرف خواهیم کرد. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز با کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید، مشکل خود را شرح دهید و مشاوره رایگان دریافت کنید. نمایندگی های خدمات ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی  عظیمیه در کرج  و دیگر نقاط کرج  می باشند.

ساکنین محترم عظیمیه پیشنهاد مجموعه ی لوله بازکنی در کرج به شما همشهریان عزیز این است که برای انجام خدمت لوله بازکنی در عظیمیه کار را به افراد فنی در این زمینه بسپارید تا با مشکلاتی که دوستان بدون تخصص فنی برای شما به وجود می آورند جلوگیری به عمل آورید.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در عظیمیه  با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره  های تماس :

02632772050

09120930118

09373653060

09108420102

09356765040

09191715575

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *