مناطق تحت پوشش: تمام مناطق استان البرز و حومه

09120930118 - 32772050 دفتر مرکزی: کرج هفت تیر
لوله بازکنی

لوله بازکنی - تخلیه چاه


لوله بازکنی

یک گرفتگی ساده و کوچک در لوله ها می تواند معضلات بزرگی به بار آورد. باز کردن لوله ها و رفع هرگونه گرفتگی در آنها نیاز به تخصص، مهارت و تجربه ی بالا دارد تا به سرعت و بدون هیچ گونه آسیب رساندن به بدنه ی لوله ها، رفع مشکل به خوبی صورت گیرد. این مجموعه با پرسنل توانمند، حرفه ای و با مهارت بالا، با تجربه و امانت دار برای خدمت رسانی به شهروندان عزیز تمام مناطق تهران آماده است تا بهترین کیفیت خدمات لوله بازکنی و مناسب ترین قیمت را عرضه می دارد.

تخلیه چاه

حفر چاه در ساختمان های مسکونی و اداری بنابر ظرفیت آن ساختمان صورت می پذیرد اما در اکثر مواقع پس از مدتی دچار مشکلات پرشدگی می شود و به دنبال آن مشکلات مختلفی از گرفتگی چاه تا انتشار بوی بد گرفته و نیاز به تخلیه دارد. این مجموعه عملیات تخلیه چاه را با دستگاه ها و ماشین های مجهز و پرسنل حرفه ای انجام می دهد.

همچنین خدمات حفر چاه جدید در صورت نیاز و بررسی کارشناسان و لایروبی چاه از خدمات این مجموعه است. شماره های تماس با ما:

 انواع روش های لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی


رایج ترین روش بازکردن لوله های گرفته استفاده از فنر لوله بازکنی است. فنر های لوله بازکنی در دو نوع دستی و ماشینی است که بنابر نوع، شدت و عمق گرفتگی انتخاب می گردد. با استفاده از فنر از طریق راه آب و حرکت دادن و چرخش آن تمامی گرفتگی ها به فنر گیر کرده و برطرف می شود.

دستگاه تراکم هوا


عمق گرفتگی لوله در انتخاب روش باز کردن لوله ها بسیار موثر است. گرفتگی اگر در عمق کمی باشد با روش فنر زنی قابل رفع است اما اگر در عمق بالایی قرار داشته باشد و طول فنر تا به این عمق دسترسی نداشته باشد از روش تراکم هوا استفاده می شود. با دستگاه تراکم هوا، هوا با فشار و شدت بالا وارد لوله ها می شود و در اثر فشار هرگونه گرفتگی را برطرف می سازد.

اسید لوله بازکن


باز کردن لوله ها با روش های غیر اصولی مثل محلول های شیمیایی آسیب های شدیدی به لوله ها وارد می سازد و یک گرفتگی ساده را که توسط یک فرد متخصص به راحتی قابل رفع بود را به یک معضل بزرگ مثل شکستگی لوله تبدیل می کند که در این صورت نیاز به ترمیم و تعمیر خواهد بود که علاوه بر دردسرهای نیاز به تخریب، هزینه هایی را به فرد متحمل می سازد. از این رو ریسک نکنید و کار را به افراد حرفه ای بسپارید.

واترجت


به وسیله ی دستگاه واتر جت که روند کاری آن به وسیله ی فشار قوی آب است هر گونه گرفتگی در لوله ها با فشار آب برطرف می شود. این روش جهت بازکردن لوله های گرفته معمولا زمانی به کار می رود که لوله ها به وسیله ی شن و ماسه دچار انسداد شده اند. پس از بررسی های کارشناسان ما و علت گرفتگی روش مناسب جهت رفع آن اتخاذ می گردد

خدمات ما

حفر چاه نو

پس از اینکه تخلیه چاه، لایروبی و برطرف کردن رسوب های چاه دیگر چاره ساز نباشد؛ نیاز به حفر چاه جدید است. زمانی که چاه پاسخگوی ساکنین نیست در کنار تخلیه و لایروبی چاه قبلی نیاز است تا چاه جدیدی حفر شود تا در هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش ایجاد شود و همچنین دیگر مشکلاتی که ناشی از پر بودن چاه است برای ساکنین پیش نیاید. کارشناسان ما در این راه کنار شما خواهند بود و تمام مراحل این فرآیند را با اصولی ترین روش ها و مناسب ترین قیمت ها به مشتریان عزیز عرضه می دارد.

تخلیه چاه و لایروبی چاه

چاه ها ظرفیت تعیین شده ای دارند و چند سال پس از حفر دچار مشکلات پر شدن خواهند شد از این رو در فواصل زمانی مشخصی نیاز به تخلیه دارد تا مشکلات به وجود نیاید. یکی از مشکلات ساده اما آزاردهنده ی پر شدن چاه بوی بدی است که در ساختمان و سرویس بهداشتی خواهد پیچید. هرچه سن بنا قدیمی تر باشد چاه قدیمی تر در نتیجه پس از مدتی تخلیه پاسخگو نخواهد بود و نیاز به تخلیه مکرر است و در مواردی که نیاز به تخلیه ی مکرر است و هزینه ها را بالاتر می برد؛ نیاز به لایروبی چاه است

لوله کشی ساختمان

لوله کشی نادرست و غیراصولی در یک ساختمان می تواند سالیان سال مشکلات و دردسرهای زیادی را برای ساکنین آن ایجاد کند. از این رو نصب اولیه و لوله کشی ساختمان در زمان ساخت و ساز بسیار مهم است و باید به افراد متخصص و فنی این حوزه بسپارید تا با اصولی ترین روش ها تمام امور لوله کشی از قبیل لوله های آب، گاز و فاضلاب انجام گیرد. مجموعه ی ما خدمات لوله کشی ساختمان، نصب شیرآلات، تعمیر و ترمیم لوله های فرسوده، بازسازی و تعمیرات لوله ها را در تمام مناطق استان تهران ارائه می دهد.

تشخیص ترکیدگی لوله،ترمیم و تعمیر

ترکیدگی لوله ها در اثر فرسودگی لوله های قدیمی اتفاق می افتد و مهمترین مرحله ی این اتفاق تشخیص محل ترکیدگی و شکستگی است. لوله ها معمولا درون دیوار و کف نصب می شوند و در صورت نیاز به تعمیر و ترمیم، نیاز به تخریب آن ناحیه است. اگر تشخیص به درستی صورتی نگیرد؛ بخش های اشتباهی تخریب خواهد شد و این مشکل بزرگی است که دردسر و هزینه های زیادی به بار می آورد از این رو پرسنل حرفه ای و توانمند و با تجربه ما به خوبی محل شکستگی را تشخیص و خدمات ترمیم و تعمیر را ارائه می دارد.

رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه

نم و رطوبت درون سرویس بهداشتی و آشپزخانه و انتشار بوی نا و رطوبت بسیار آزاردهنده است علت این موارد نشتی آب به دیواره ها و یا ترکیدگی و ترک برداشتن لوله هایی است که نیاز به ترمیم دارند. تشخیص ترک و شکستگی های خفیف و نشتی آب از لوله ها کار ساده ای نیست و نیاز به افراد فنی و متخصص در این حوزه دارد. این کار برای کارشناسان حرفه ای این مجموعه به سادگی آب خوردن است و این دلیل مهارت بالا و تجربه ی چندین و چندسال فعالیت در این حوزه است که ما را نسبت به رقبا حرفه ای و متمایز گردانیده است.

رفع بوی بد فاضلاب

گاهی اوقات بوی بد در سرویس بهداشتی به وجود می آید که بسیار آزاردهنده است و هیچ راه حلی این مشکل را برطرف نمی سازد. شستشوی مکرر، استفاده از شوینده های قوی شیمیایی و ضدعفونی های پی در پی چاره ی کار این مشکل نیست و علت اصلی که عامل این اتفاق است جای دیگری است. کارشناسان و پرسنل حرفه ای مجموعه لوله بازکنی با بررسی های خود مشکل را پیدا و اقدام به رفع دائمی و همیشگی این مشکل می پردازند. فرسودگی لوله و چاه، نشتی و شکستگی لوله ها از اصلی ترین دلایل بروز این اتفاق است

ارتباط با ما