لوله بازکنی در مهرشهر

لوله بازکنی در مهرشهر

لوله بازکنی در مهرشهر شرکت امین کاران سال هاست که در زمینه لوله باز کنی ، تخلیه چاه ، تشخیص ترکیدی،رفع بوی بد ، رفع نم و لوله کشی آب

tel:+989120930118
09120930118

سرد و گرم  تجربه  دارد . با استفاده ار کادر مجرب و باتجربه و تجهیزات مناسب در گوهر دشت ، فردیس ، گلشهر ، مهر ویلا ، باغستان ، عظیمیه  و تمامی نقاط کرج و تهران اماده ارائه خدمات می باشد .

لوله بازکنی در مهرشهر

کلان شهر کرج با جمعیتی بالایی که دارد دارای بافت مسکونی بیشتری است. ساختمان های مسکونی به دلیل استفاده مکرر و در طول زمان دچار پوسیدگی هایی می شود. شروع این مشکلات از لوله ها و گرفتگی، شکستگی و دیگر مشکلات تاسیساتی است. رسوب لوله ها به دلیل سالیان متمادی مورد استفاده قرار گرفتن منجر به بروز این قبیل مشکلات و گرفتگی های لوله ها می شود. منطقه ی مهرشهر کرج نیز که دارای ساختمان های بیشمار مسکونی است و بروز این اتفاقات کاملا طبیعی است و بهترین کار در مقابل چنین وضعیت هایی تماس با افراد حرفه ای است. لوله بازکنی مهرشهر علاوه بر خدمات حرفه ای نیاز به پاسخگویی در سریع زمان ممکن دارد. مجموعه ی لوله بازکنی کرج این خدمات را با قمیت مناسب، سرعت در مراجعه و تجربه ی کافی برای انجام کار از پرسنل محرب بهره می برد.

لوله بازکنی در مهرشهر
لوله بازکنی در مهرشهر

دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

مسئله لوله باید به طور کلی جدی گرفته شود. زیرا گرفتگی لوله می تواند به قسمت های مختلف لوله های فاضلاب آسیب برساند. در نهایت از عبور آب از لوله ها جلوگیری می کند.
اولین و شایع ترین دلیل ترکیدگی لوله با توجه به تجربیات کارشناسان لوله بازکنی فردیس افتادن و گرفتار شدن توسط اجسامی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره است.
سایر دلایل اصلی که باعث گرفتگی لوله می شود، کوچک شدن اندازه لوله و بسته شدن عمده لوله ها است.
اگر شک دارید که سوت شما به سرقت رفته است، کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید و نحوه ارتباط با تیم بازکننده امین کاران در مهرشهر را مشاهده کنید. در صورت تماس تا نیم ساعت آینده منتظر کارشناسان و کادر مجرب ما باشید تا مشکلات سرویس شما را برطرف کنند.

دستگاه لوله بازکنی در گلشهر

وسیله ای با کیفیت برای جلوگیری گرفتگی‌های دشوار لوله فاضلاب می باشد. دستگاه لوله بازکنی با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی را راحت کرده است .سیستم  لوله بازکنی درکرج  به طور کلی از موتور و فنر ساخته شده است.

دلایل استفاده از این دستگاه ها

موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند.
دلیل استفاده از فنر در سیستم لوله بازکنی، انعتاف‌پذیر بودن آن می باشد .

لوله بازکنی در مهرشهر
لوله بازکنی در مهرشهر

انواع روش های لوله بازکنی فاضلاب

افراد متخصص و کارآمد روش های مختلفی برای باز کردن لوله های فاضلاب می دانند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی

متداول ترین و بهترین روش لوله بازکنی با فنر برقی است که برخلاف دستگاه های قبلی و قدیمی که از مته و فنر استفاده می کردند که مزایای زیادی نسبت به روش های دیگر دارد به کمک وسایل برقی انجام می شود. . با استفاده از روش های قدیمی نصب فنر روی دریل امکان ترک خوردن و شکستن کاسه توالت وجود داشت و کثیف کاری زیادی انجام می شود. دستگاه های برقی فنری به شما این امکان را می دهند که به راحتی و بسیار سریعتر دور موتور را کنترل کرده و به لوله ها و دستگاه های فاضلاب آسیبی نرسانید.

در مرحله اول از فنر برقی برای بازکردن لوله ها استفاده می شود. اگر دستگاه فنر برقی نتواند لوله آب بندی شده را باز کند، باید با کمک دستگاه های دیگری که ذکر کردیم مشکل را حل کنیم. این دستگاه کاملا تضمینی و بدون دردسر رفع گرفتگی هایی مانند مو، زباله و ذرات، تجمع چربی در لوله، گیرکردن مصالح ساختمانی و اجسام می باشد.

2.لوله بازکنی با تراکم هوا

یکی دیگر از دستگاه های لوله بازکنی فاضلاب دستگاه های فشرده سازی هوا هستند. با این دستگاه می توان توالت فرنگی و لوله های فاضلاب ایرانی و خارجی را پاکسازی کرد. این دستگاه برای بازکردن پاتختی های بزرگ موثر است و برخی از گرفتگی هایی که با روش های دیگر باز نمی شوند را می توان با این روش باز کرد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که از فشار هوا برای تعمیر لوله های فاضلاب استفاده می شود.

به دلیل چگالی هوای حاصل، چاه با فشار زیاد تخلیه می شود. هنگام کار با این دستگاه باید مراقب بود که فشار هوا به چاه آسیب نرساند. این دستگاه گاهی برای رفع گرفتگی لوله انتخاب مناسبی نیست و لازم است از فنر لوله بازکنی استفاده شود.

3.دستگاه پمپ هوا

دستگاه پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا در آن فشرده شده . با فشردن یک دکمه می تواند هوا را آزاد کند تا لوله باز شود و گرفتگی آن باز شود. از این دستگاه پمپ باد می توان برای بازکردن انواع لوله فاضلاب در لوله های سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه ایرانی و ایرانی استفاده کرد. در ابتدای کار با دستگاه پمپ باد ممکن است صدای بلندی شنیده شود که ناشی از آزاد شدن همگنی هوای داخلی در ظرف پمپ می باشد. دستگاه های پمپ هوا در اندازه ها و قدرت های مختلفی تولید می شوند و ابتدا باید جهت باز شدن لوله با توجه به نوع دسته و همچنین لوله ای که قرار است روی آن کار شود مشخص شود. گروه “آچار” این تشخیص را برای مشتریان عزیز آسان می کند.

لوله بازکنی در مهرشهر
لوله بازکنی در مهرشهر

4.دستگاه مکنده یا ساکشن

دستگاه تخلیه چاه مکنده می تواند چاه را تخلیه کند. قبلا این کار زمان بر بود اما با توسعه دستگاه های جدید این کار به راحتی انجام می شود. کار با این دستگاه مکنده با اتصال دستگاه به دستگاه تخلیه چاه و تخلیه لجن و فاضلاب با استفاده از لوله های مکشی که به داخل کانال های چاه هدایت می شوند انجام می شود.

5.لوله بازکنی با تلمبه دستی

استفاده از پمپ دستی از دیرباز مرسوم بوده است، اما این روش معمولا برای توالت و سینک انجام می شود. برای باز کردن آبراه باید آن را پمپ کنید و آن را بالا و پایین ببرید تا کانال آب بازگردد

6. لوله بازکنی با محلول شیمیایی

معمولاً همه لوله کش های با تجربه استفاده از محلول های شیمیایی را برای تمیز کردن لوله های فاضلاب توصیه نمی کنند. زیرا اگر پارچه ای در لوله فاضلاب حمام گیر کند، اسید ریخته شده پارچه را منقبض می کند و همچنین به لوله های فاضلاب آسیب می رساند.

 

امین کاران آمادگی قرارداد با ارگانهای دولتی، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کارخانجات و ….
جهت مشاوره و بازدید رایگان دارد با ما تماس بگیریدقیمت لوله بازکنی در کرج

حتما به دلیل متغیر بودن دستمزد و گاهی کلاهبرداری‌ برخی از افراد، قیمت لوله بازکنی در مهرشهر کرج، یکی از اصلی ترین دغدغه برای کاربران می باشد ، در ادامه به عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در کرج خواهیم پرداخت:

وسیله مور استفاده در لوله بازکنی مثل فنر و حتی نوع فنر مورد نیاز و …

1. نیاز یا عدم لازم به کنده کاری در محل گرفتگی لوله
2. سختی گرفتگی لوله و مقدار زمان و کار لازم برای لوله بازکنی
3. طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی در لوله بازکنی
4. میزان تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان
5. تعداد موارد فنر زنی و یا تعداد گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان

 

کلام آخر

تمامی خدمات لوله بازکنی در مهرشهر ارائه شده توسط مجموعه امین کاران گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل فورا بدون قید و شرط آن را برطرف خواهیم کرد. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز با کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید، مشکل خود را شرح دهید و مشاوره رایگان دریافت کنید. نمایندگی های خدمات ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در مهرشهر کرج  و تمام نقاط کرج  می باشند.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در مهرشهر با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره  های تماس :

02632772050

09120930118

09373653060

09108420102

09356765040

09191715575

شماره های ارتباط با ما:  09191715575 – 32776090

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *