لوله بازکنی در مهرویلا کرج

لوله بازکنی در مهرویلا کرج : لوله بازکنی امین کاران تیمی متشکل از افراد متخصص در لوله بازکنی در کرج داریم که علاقه‌ی بسیاری به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن خدمات مناسب این شرکت بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت،

tel:+989120930118
09120930118

احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

لوله بازکنی در مهرویلا کرج

ساختمان ها با گذر زمان و استفاده های مکرر رو به فرسودگی می روند. این فرسودگی نه تنها در ظاهر خانه و منازل بلکه در دل ساختمان ها نیز اتفاق می افتد و باعث می شود تا از درون شورع به فرسودگی کنند. یکی از مواردی که با شروع به ایجاد مشکلات دردسرهای زیادی به همراه دارد تاسیسات ساختمان و لوله کشی های ساختمان ها هستند. اما نگران نباشید چرا که این مشکلات با افراد فنی و حرفه ای قابل حل می باشد. منطقه ی مهرویلا کرج که منطقه ای مسکونی به شمار می رود می تواند در معرض بروز این مشکلات باشد از این رو نیاز به خدمات دهنده های لوله بازکنی مهرویلا کرج برای پاسخگویی و مراجعه ی به موقع و در اسرع وقت نیاز دارد تا این قبیل مشکلات به سرعت رفع گردند. مجموعه ی لوله بازکنی در مهرویلا با شماره های اختصاصی این منطقه همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان و همشهریان خود می باشد. تنها کافیست با شماره ی مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت را دریافت نمایید.

دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

مسئله لوله باید به طور کلی جدی گرفته شود. زیرا گرفتگی لوله می تواند به قسمت های مختلف لوله های فاضلاب آسیب برساند. در نهایت از عبور آب از لوله ها جلوگیری می کند.
اولین و شایع ترین دلیل ترکیدگی لوله با توجه به تجربیات کارشناسان لوله بازکنی فردیس افتادن و گرفتار شدن توسط اجسامی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره است.
سایر دلایل اصلی که باعث گرفتگی لوله می شود، کوچک شدن اندازه لوله و بسته شدن عمده لوله ها است.
اگر شک دارید که سوت شما به سرقت رفته است، کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید و نحوه ارتباط با تیم بازکننده سوت فردیس را مشاهده کنید. در صورت تماس تا نیم ساعت آینده منتظر کارشناسان و کادر مجرب ما باشید تا مشکلات سرویس شما را برطرف کنند.

دستگاه لوله بازکنی در مهرویلا 

وسیله ای با کیفیت برای جلوگیری گرفتگی‌های دشوار لوله فاضلاب می باشد. دستگاه لوله بازکنی با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی را راحت کرده است .سیستم  لوله بازکنی درکرج  به طور کلی از موتور و فنر ساخته شده است.

دلایل استفاده از این دستگاه ها

موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تامین می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند.
دلیل استفاده از فنر در سیستم لوله بازکنی، انعتاف‌پذیر بودن آن می باشد .

لوله بازکنی آزادگان کرج

لوله بازکنی در مهرویلا کرج

مزایای دستگاه لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی مزایای بسیاری دارد که بعضی از آنها در زیر نوشته شده است :

1- کوچک و قابل حمل
2- استفاده از برق شهری
3- باز کننده گرفتگی‌های سخت
4- سرفنرهای مختلف
5- فنر بلند برای لوله‌های طولانی
6- محفظه جمع‌کننده فنر
7- سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
8- مناسب برای شرکت لوله بازکنی

 نحوه کار با دستگاه لوله بازکنی در مهرویلا کرج

1- ابتدا دستگاه را به برق متصل نمایید.
2- سرفنری را که قصد استفاده از آن را دارید را به دستگاه وصل نمایید.
3- فنر دستگاه را از محفظه مخصوص خارج نموده و وارد لوله فاضلاب کنید.
4- فنر که به محل گرفتگی لوله رسید، کلید پاور دستگاه را فشار دهید.
5- بعد از برطرف نمودن گرفتگی لوله، دستگاه را خاموش کرده و فنر را از داخل لوله خارج و در محل مخصوصش جمع کنید.

انواع روش های لوله بازکنی فاضلاب

افراد متخصص و کارآمد روش های مختلفی برای باز کردن لوله های فاضلاب می دانند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی

متداول ترین و بهترین روش لوله بازکنی با فنر برقی است که برخلاف دستگاه های قبلی و قدیمی که از مته و فنر استفاده می کردند که مزایای زیادی نسبت به روش های دیگر دارد به کمک وسایل برقی انجام می شود.

با استفاده از روش های قدیمی نصب فنر روی دریل امکان ترک خوردن و شکستن کاسه توالت وجود داشت و کثیف کاری زیادی انجام می شود. دستگاه های برقی فنری به شما این امکان را می دهند که به راحتی و بسیار سریعتر دور موتور را کنترل کرده و به لوله ها و دستگاه های فاضلاب آسیبی نرسانید.

در مرحله اول

از فنر برقی برای بازکردن لوله ها استفاده می شود. اگر دستگاه فنر برقی نتواند لوله آب بندی شده را باز کند، باید با کمک دستگاه های دیگری که ذکر کردیم مشکل را حل کنیم. این دستگاه کاملا تضمینی و بدون دردسر رفع گرفتگی هایی مانند مو، زباله و ذرات، تجمع چربی در لوله، گیرکردن مصالح ساختمانی و اجسام می باشد.

2.لوله بازکنی با تراکم هوا

یکی دیگر از دستگاه های لوله بازکنی فاضلاب دستگاه های فشرده سازی هوا هستند. با این دستگاه می توان توالت فرنگی و لوله های فاضلاب ایرانی و خارجی را پاکسازی کرد. این دستگاه برای بازکردن پاتختی های بزرگ موثر است و برخی از گرفتگی هایی که با روش های دیگر باز نمی شوند را می توان با این روش باز کرد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که از فشار هوا برای تعمیر لوله های فاضلاب استفاده می شود.

به دلیل چگالی هوای حاصل، چاه با فشار زیاد تخلیه می شود. هنگام کار با این دستگاه باید مراقب بود که فشار هوا به چاه آسیب نرساند. این دستگاه گاهی برای رفع گرفتگی لوله انتخاب مناسبی نیست و لازم است از فنر لوله بازکنی استفاده شود.

3.دستگاه پمپ هوا

دستگاه پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا در آن فشرده شده و با فشردن یک دکمه می تواند هوا را آزاد کند تا لوله باز شود و گرفتگی آن باز شود. از این دستگاه پمپ باد می توان برای بازکردن انواع لوله فاضلاب در لوله های سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه ایرانی و ایرانی استفاده کرد.

در ابتدای کار با دستگاه پمپ باد ممکن است صدای بلندی شنیده شود که ناشی از آزاد شدن همگنی هوای داخلی در ظرف پمپ می باشد. دستگاه های پمپ هوا در اندازه ها و قدرت های مختلفی تولید می شوند و ابتدا باید جهت باز شدن لوله با توجه به نوع دسته و همچنین لوله ای که قرار است روی آن کار شود مشخص شود. گروه “آچار” این تشخیص را برای مشتریان عزیز آسان می کند.

4.دستگاه مکنده یا ساکشن

دستگاه تخلیه چاه مکنده می تواند چاه را تخلیه کند. قبلا این کار زمان بر بود اما با توسعه دستگاه های جدید این کار به راحتی انجام می شود. این کار با این دستگاه مکنده با اتصال دستگاه به دستگاه تخلیه چاه و تخلیه لجن و فاضلاب با استفاده از لوله های مکشی که به داخل کانال های چاه هدایت می شوند انجام می شود.

5.لوله بازکنی با تلمبه دستی

استفاده از پمپ دستی از دیرباز مرسوم بوده است، اما این روش معمولا برای توالت و سینک انجام می شود. برای باز کردن آبراه باید آن را پمپ کنید و آن را بالا و پایین ببرید تا کانال آب بازگردد

6. لوله بازکنی با محلول شیمیایی

معمولاً همه لوله کش های با تجربه استفاده از محلول های شیمیایی را برای تمیز کردن لوله های فاضلاب توصیه نمی کنند. زیرا اگر پارچه ای در لوله فاضلاب حمام گیر کند، اسید ریخته شده پارچه را منقبض می کند و همچنین به لوله های فاضلاب آسیب می رساند.

لوله بازکنی آزادگان کرج

لوله بازکنی مهرویلا کرج

خدمات لوله بازکنی در مهرویلا کرج

  • تخلیه چاه با تاکرهای مخصوص در کمترین زمان
  • لایروبی توسط افراد آموزش دیده و متخصص
  • رفع بوی بد سرویس بهداشتی
  • رفع نم آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی
  • مشاوره رایگان در هر ساعت از شبانه روز
  • تشخیص دقیق محل ترکیدگی با دستگاه های پیشترفته و مخصوص
  • تضمین خدمات

هزینه لوله بازکنی در مهرویلا کرج

گرفتگی جزئی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن احتمالا کم شدن .سرعت تخلیه ی آب است را می توان با راه های خانگی مانند استفاده از اسید رفع کرد. ولی درحالت برطرف نشدن گرفتگی، این امر می تواند برای ما مشکل بزرگی به وجود بی آورد وهزینه لوله بازکنی روی دست ما بگذارد.

بنابراین لازم است هنگامی که راه آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی جزئی می شوند تلاش کنید. هرچه زودتراز این مشکل جلوگیری کنید که اگر رفع نشد میتوانید از خدمات ما کمک بگیرید .

کلام آخر

ساکنین محترم لوله بازکنی مهرویلا کرج برای دریافت خدمات لوله بازکنی با قیمتی مناسب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. پرسنل ما آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

شماره های تماس

09120930118

09373653060

09108420102

09356765040

09191715575

09108420102

026-32772050

026-32776090

شماره تماس:  09108420102 – 32772050

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *