لوله بازکنی در فردیس

لوله بازکنی در فردیس خانم های خانه دار علاوه بر نظافت ساختمان با مشکل گرفتگی لوله ها و فاضلاب نیز مواجه هستند. روش های زیادی برای آزادسازی لوله فاضلاب مانند محلول شیمیایی، پمپ هوا و فشرده سازی هوا وجود دارد، اما بهترین راه برای آزادسازی لوله چیست؟آیا خودمان باید این کار را انجام دهیم یا از شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند کمک بگیریم؟
با ادامه مطالب همراه ما باشید تا مروری بر روش های لوله بازکنی داشته باشیم.

لوله بازکنی در فردیس

لوله بازکنی در فردیس یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی امین کاران است که در منطقه فردیس کرج تاسیس شده است. تیم لوله بازکنی ما متشکل از بهترین کارشناسان و افراد لوله بازکن فردیس می باشد.

شما فردیسی عزیز در مواجهه با مشکلات مربوط به لوله و چاه دچار نگرانی و استرس نشوید. لوله بازکنی مجموعه ای از خدماتی است که متخصصان ما برای بازکردن لوله و به اصطلاح کیپ شما با استفاده از دستگاه های پیشرفته خود انجام می دهند.

لوله بازکنی فردیس
لوله بازکنی فردیس

دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

مسئله لوله باید به طور کلی جدی گرفته شود. زیرا گرفتگی لوله می تواند به قسمت های مختلف لوله های فاضلاب آسیب برساند. در نهایت از عبور آب از لوله ها جلوگیری می کند.

اولین و شایع ترین دلیل ترکیدگی لوله با توجه به تجربیات کارشناسان لوله بازکنی فردیس افتادن و گرفتار شدن توسط اجسامی مانند چربی، مو، مواد ریز و غیره است.

سایر دلایل اصلی که باعث گرفتگی لوله می شود، کوچک شدن اندازه لوله و بسته شدن عمده لوله ها است.

اگر شک دارید که سوت شما به سرقت رفته است، کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید و نحوه ارتباط با تیم بازکننده سوت فردیس را مشاهده کنید. در صورت تماس تا نیم ساعت آینده منتظر کارشناسان و کادر مجرب ما باشید تا مشکلات سرویس شما را برطرف کنند.

                                  

 

02632772050                                                      09120930118

انواع روش های لوله بازکنی فاضلاب

افراد متخصص و کارآمد روش های مختلفی برای باز کردن لوله های فاضلاب می دانند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی

متداول ترین و بهترین روش لوله بازکنی با فنر برقی است که برخلاف دستگاه های قبلی و قدیمی که از مته و فنر استفاده می کردند که مزایای زیادی نسبت به روش های دیگر دارد به کمک وسایل برقی انجام می شود. . با استفاده از روش های قدیمی نصب فنر روی دریل امکان ترک خوردن و شکستن کاسه توالت وجود داشت و کثیف کاری زیادی انجام می شود. دستگاه های برقی فنری به شما این امکان را می دهند که به راحتی و بسیار سریعتر دور موتور را کنترل کرده و به لوله ها و دستگاه های فاضلاب آسیبی نرسانید.

در مرحله اول از فنر برقی برای بازکردن لوله ها استفاده می شود. اگر دستگاه فنر برقی نتواند لوله آب بندی شده را باز کند، باید با کمک دستگاه های دیگری که ذکر کردیم مشکل را حل کنیم. این دستگاه کاملا تضمینی و بدون دردسر رفع گرفتگی هایی مانند مو، زباله و ذرات، تجمع چربی در لوله، گیرکردن مصالح ساختمانی و اجسام می باشد.

2.لوله بازکنی با تراکم هوا

یکی دیگر از دستگاه های لوله بازکنی فاضلاب دستگاه های فشرده سازی هوا هستند. با این دستگاه می توان توالت فرنگی و لوله های فاضلاب ایرانی و خارجی را پاکسازی کرد. این دستگاه برای بازکردن پاتختی های بزرگ موثر است و برخی از گرفتگی هایی که با روش های دیگر باز نمی شوند را می توان با این روش باز کرد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که از فشار هوا برای تعمیر لوله های فاضلاب استفاده می شود.

به دلیل چگالی هوای حاصل، چاه با فشار زیاد تخلیه می شود. هنگام کار با این دستگاه باید مراقب بود که فشار هوا به چاه آسیب نرساند. این دستگاه گاهی برای رفع گرفتگی لوله انتخاب مناسبی نیست و لازم است از فنر لوله بازکنی استفاده شود.

3.دستگاه پمپ هوا

دستگاه پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا در آن فشرده شده و با فشردن یک دکمه می تواند هوا را آزاد کند تا لوله باز شود و گرفتگی آن باز شود. از این دستگاه پمپ باد می توان برای بازکردن انواع لوله فاضلاب در لوله های سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه ایرانی و ایرانی استفاده کرد. در ابتدای کار با دستگاه پمپ باد ممکن است صدای بلندی شنیده شود که ناشی از آزاد شدن همگنی هوای داخلی در ظرف پمپ می باشد. دستگاه های پمپ هوا در اندازه ها و قدرت های مختلفی تولید می شوند و ابتدا باید جهت باز شدن لوله با توجه به نوع دسته و همچنین لوله ای که قرار است روی آن کار شود مشخص شود. گروه “آچار” این تشخیص را برای مشتریان عزیز آسان می کند.

4.دستگاه مکنده یا ساکشن

دستگاه تخلیه چاه مکنده می تواند چاه را تخلیه کند. قبلا این کار زمان بر بود اما با توسعه دستگاه های جدید این کار به راحتی انجام می شود. این کار با این دستگاه مکنده با اتصال دستگاه به دستگاه تخلیه چاه و تخلیه لجن و فاضلاب با استفاده از لوله های مکشی که به داخل کانال های چاه هدایت می شوند انجام می شود.

5.لوله بازکنی با تلمبه دستی

استفاده از پمپ دستی از دیرباز مرسوم بوده است، اما این روش معمولا برای توالت و سینک انجام می شود. برای باز کردن آبراه باید آن را پمپ کنید و آن را بالا و پایین ببرید تا کانال آب بازگردد

6. لوله بازکنی با محلول شیمیایی

معمولاً همه لوله کش های با تجربه استفاده از محلول های شیمیایی را برای تمیز کردن لوله های فاضلاب توصیه نمی کنند. زیرا اگر پارچه ای در لوله فاضلاب حمام گیر کند، اسید ریخته شده پارچه را منقبض می کند و همچنین به لوله های فاضلاب آسیب می رساند.

لوله بازکنی فردیس
لوله بازکنی فردیس

حل مشکل ژنراتور لوله بازکنی

اولین روش حرفه ای لوله بازکنی استفاده از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور لوله بازکنی است که برخی از آن به لوله بازکنی برقی یا فنر برقی یاد می کنند. تفاوت فنر لوله بازکن برقی بودن آن است یعنی همان فنر لوله بازکن به یک موتور الکتریکی متصل است و به کمک موتور می چرخد. اگر می خواهید مشکلتان به طور قطعی حل شود، حتما از متخصصان و خدمات رسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

نکات بهداشتی توسط کارکنان خدمات ما چگونه رعایت می شود؟

سلامتی شما مشتریان عزیز و اعضای محترم خانواده و همچنین کارکنان سرویس لوله بازکنی سرلوحه کار ماست. بنابراین ما به تمام لوله بازکنان اعلام کرده ایم که بالاترین سطح ایمنی را رعایت خواهیم کرد: از ماسک یکبار مصرف استفاده کنید. هنگام کار حتما از دستکش استفاده کنید. در پایان کار حتماً مرتب کنید. ضد عفونی تجهیزات مرتبط

قیمت لوله بازکن در فردیس

نرخ لوله بازکنی در فردیس کرج هر ساله با توجه به فاکتورهای درج شده در تعیین هزینه لوله بازکنی توسط اتحادیه تعیین می شود.

عواملی که در تعیین تعرفه نقش دارند،

1- شدت و محل تشنج
2- طول فنر
3- وجود اشیاء در لوله
4. وجود مصالح ساختمانی در لوله
5- از ورودی های متعدد لوله های فاضلاب سرچشمه می گیرد
6- قطر فنر استفاده شده
7- نوع تشنج گرفتگی

از این عوامل می توان برای تعیین قیمت استفاده کرد. لازم به ذکر است قیمتی که شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند محدود بوده و امکان انحراف در حین کار وجود دارد. همانطور که گفته شد، عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود قیمت بالا یا پایین باشد.

لوله بازکنی فردیس
لوله بازکنی فردیس

کلام آخر

تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه امین کاران گارانتی می باشد. در صورت بروز مشکل فورا بدون قید و شرط آن را برطرف خواهیم کرد. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز با کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید. مشکل خود را شرح دهید و مشاوره رایگان دریافت کنید. نمایندگی های خدمات ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در فردیس کرج  و تمام نقاط کرج  می باشند.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در فردیس با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره  های تماس :

02632772050

09120930118

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *