لوله بازکنی در گوهر دشت 

09120930118

لوله بازکنی در گوهر دشت  شرکت امین کاران سال هاست که در زمینه لوله باز کنی ، تخلیه چاه ، تشخیص ترکیدی،رفع بوی بد ، رفع نم و لوله کشی آب سرد و گرم  تجربه  دارد . با استفاده ار کادر مجرب و باتجربه و تجهیزات مناسب در گوهر دشت ، فردیس ، مهر شهر ، مهر ویلا ، باغستان  و تمامی نقاط کرج و تهران اماده ارائه خدمات می باشد .

لوله بازکنی در گوهر دشت

گرفتگی لوله در سطح گوهر دشت به موضوعات زیادی بستگی دارد، همانند در گرفتگی لوله حمام می‌تواند مو، اشیاء از دست خارج شده و داخل سیفون افتاده، پارچه و یا باقی مانده از مصالح مثل سیمان، گچ، ماسه، سنگ و یا … می‌تواند باعث گرفتگی لوله شود که در این گرفتگی میتوان از چیز های دیگری برای رفع آن استفاده کرد.

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در گوهر دشت

دستگاه لوله بازکن گوهردشت

وسیله ای مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های دشوار لوله فاضلاب می باشد. سیستم لوله بازکنی در گوهر دشت با ساختمان مناسب خود کار لوله بازکنی را خیلی راحت کرده است.دستگاه لوله بازکنی در گوهر دشت به صورت کامل از موتور و فنر ساخته شده است. موتور نیروی محرکه لوله بازکنی را تهیه می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله بازکنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند. دلیل استفاده از فنر در سیستم لوله بازکنی، انعتاف‌پذیر بودن آن است. دستگاه لوله

بازکنی مزایای زیادی دارد که بعضی از آنها در زیر نوشته شده است :

  1. کوچک و قابل حمل
  2. استفاده از برق شهری
  3. باز کننده گرفتگی‌های سخت
  4. سرفنرهای مختلف
  5. فنر بلند برای لوله‌های طولانی
  6. محفظه جمع‌کننده فنر
  7. سرعت عمل در باز کردن گرفتگی

مهمترین خدمات شرکت لوله بازکن گوهردشت کرج

1- نشت یابی نشت با دستگاه در گوهردشت و لوله بازکنی گوهردشت کرج و تخلیه چاه گوهردشت کرج
2- انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی گوهردشت کرج
3- از نابود کردن بوی نا مطبوع حمام،دستشویی،و چاه و فاضلاب
4- عایق کاری و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای رفع از ایجاد نم
5- نصب توالت فرنگی در گوهردشت و همچنین سرویس مربوط به آن و چاه بازکن گوهردشت کرجح
6- تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و همچنین ایرانی به فرنگی و لوله بازکنی گوهردشت کرج
7- انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوطه
8- انجام رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و حمام همچنین لوله بازکنی گوهردشت کرج
9- تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ درگوهر دشت کرج

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در گوهر دشت

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب به موارد متعددی بستگی دارد. گرفتگی فاضلاب می تواند برای لوله سینک رخ دهد یا برای چاه آشپزخانه، توالت، ویا حمام و… باشد. بسته به نوع گرفتگی مقدار دردسری که می تواند برای ما ایجاد کند مختلف می باشد. چیزهای که در این بین می تواند اهمیت داشته باشد. این است، که دلیل گرفتگی لوله فاضلاب را پیدا کنیم و در پی رفع یا جلوگیری از آن باشیم.

علت های گرفتگی لوله

موارد زیادی می تواند دلیل برگشت آب از لوله فاضلاب، زود پر شدن چاه توالت، مسدود شدن چاه فاضلاب وموارد های دیگیری… باشد. دربیشتر مواقع مواد زائدی که از طریق ورودی، وارد لوله فاضلاب می شوند دلیل گرفتگی چاه فاضلاب می باشند.

1-گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

گاهی اوقات بنای ساختمان یا تعمیر ساختمان در محدود لوله های فاضلاب سبب می شود که نخاله های بنایی و تکه های خورد شده سیمان و… به درون چاه افتاده و دلیل گرفتگی لوله فاضلاب و درنهایت بسته شدن چاه شوند. یادتان باشد پیش از شروع عملیات تعمیر و بنایی در ساختمان، چاه فاضلاب را با در پوش ببندید تا دیگر دچار گرفتگی لوله با سیمان نشوید.

2-علت گرفتگی چاه توالت با دستمال توالت

افراد زیادی پس از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال توالت استفاده می کنند و در اکثر موارد این دستمال ها در چاه انداخته می شوند. همین کار بعد از مدت زمانی سبب جمع شدن دستمال توالت شده و به مرور با سفت شدن آن مانعی در برابر عبور فاضلاب و گرفتگی فاضلاب دستشویی می شود.

3-علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در اثر چربی و روغن

روزانه ظرف های زیادی در سینک ظرفشویی شسته می شود و این کار یعنی روغن و چربی زیادی هم وارد لوله فاضلاب می شود. از آنجایی که چربی حالت چسبندگی دارد به لوله فاضلاب می چسبد و تکرار این کار سبب بیشتر شدن چربی ها می شود.

4-لوله کشی معیوب و ناقص یکی از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و…

لوله کشی فاضلاب گاهی با لوله های غیراستاندارد ساخته می شوند، گاهی اوقات لوله های انتخاب شده برای کارکردی که دارد مناسب نیست، بهن عنوان مثال لوله های توالت های عمومی باید قطورتر باشند.

5- علت برگشت آب از لوله فاضلاب در اثر تجمع و سفت شدن فضولات

استفادن نکردن متناوب و همیشگی از فلاش تانک یا نریختن آب در چاه فاضلاب سبب این می شود که به مرور زمان فضولات ته نشین شده و در اثر زمان سفت شده و خود به دلیل گرفتگی لوله فاضلاب توالت تبدیل شود. راه پیشگیری از این مشکل هم استفاده از فلاش تانک پس از شستشو می شود.

لوله بازکنی در گوهر دشت
لوله بازکنی در گوهر دشت

روش های باز کردن لوله فاضلاب در گوهردشت کرج

یکی ازاین روش ها استفاده کردن از پمپ است که در نهایت فشار، مواد موجود در فاضلاب به جلو می روند و گرفتگی رفع می شود.اگر مشکل بر طرف نشد دومین راه استفاده از سیستم تراکم هوا می باشد و با فشار چندین برابر پمپ چاه باز می شود که البته سرو صدای بسیاری را به وجود می آورد.
سومین راه برای باز کردن چاه که از همه مناسب تر است استفاده از فنر لوله بازکنی گوهردشت کرج است که مسافت و برد بالایی را نیز دارد و در بخش های بالای چاه، آن را لایه روبی نیز می کند.علاوه بر این اجسامی که مانع نفوذ آب به فاضلاب می شوند را به خوبی به داخل می روند.

قیمت لوله بازکنی در کرج

حتما به دلیل متغیر بودن دستمزد و گاهی کلاهبرداری‌ برخی از افراد، قیمت لوله بازکنی در کرج، یکی از اصلی ترین دغدغه برای کاربران می باشد ، در ادامه به عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در کرج خواهیم پرداخت:
وسیله مور استفاده در لوله بازکنی مثل فنر و حتی نوع فنر مورد نیاز و …
1. نیاز یا عدم لازم به کنده کاری در محل گرفتگی لوله
2. سختی گرفتگی لوله و مقدار زمان و کار لازم برای لوله بازکنی
3. طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی در لوله بازکنی
4. میزان تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان
5. تعداد موارد فنر زنی و یا تعداد گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان

 

کلام آخر

تمامی خدمات لوله باز کنی در گوهر دشت  ارائه شده توسط مجموعه امین کاران گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل فورا بدون قید و شرط آن را برطرف خواهیم کرد. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز با کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید، مشکل خود را شرح دهید و مشاوره رایگان دریافت کنید. نمایندگی های خدمات ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در گوهردشت  کرج  و تمام نقاط کرج  می باشند.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در گوهر دشت  با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره  های تماس :

02632772050

09120930118

09373653060

09108420102

09356765040

09191715575

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *