مناطق تحت پوشش: تمام مناطق استان البرز و حومه

09120930118 - 32772050 دفتر مرکزی: کرج هفت تیر

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با لوله بازکنی

 

روش های بازکردن لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله های فاضلاب در هر مکانی ممکن است اتفاق بیافتد و کاملا طبیعی است و هر شخصی ممکن است با این اتفاق مواجه شده باشد. برخی از این گرفتگی لوله ها با استفاده از روش های خونگی و بدون نیاز به مواد شیمیایی قابل رفع و رجوع هستند. اما در اکثر مواقع گرفتگی لوله آنقدر شدید است که نیاز است تا به افراد فنی در زمینه ی لوله بازکنی مراجعه کنید و برای حل این مشکل کار را به آنها بسپارید.

اگر حالت دوم وجود داشت که در اکثر مواقع همین طور است و گرفتگی ها به روش های خانگی و استفاده از مواد غیر شیمیایی رفع نشد می بایست به سراغ کسانی که در زمینه ی لوله بازکنی فعالیت می کنند مراجعه کنید. از آنجایی که گرفتگی لوله نیاز به اقدام سریع و به موقع دارد لازم است تا شما به دنبال افرادی بگردید که در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار شما که در آنجا لوله ها گرفته اند، باشید. به طور مثال اگر شما در کرج زندگی می کنید کاملا عقلانی است که به دنبال لوله بازکنی در کرج باشید تا اینکه به سراغ لوله بازکنی در سطح تهران باشید و مدت زمانی زیادی را منتظر باشید تا این مسافت طی شود و فرد لوله بازکن از تهران به کرج بیاید. آیا با وجودی که افراد متخصص و فنی لوله بازکنی در کرج زیاد است عقلانی است که به دنبال این افراد در استان های دیگر باشیم و بلعکس. این مثال در رابطه با تمامی استان ها صدق می کند. پس در صورت گرفتگی شدید اولین اقدام دسترسی به لوله بازکن در نزدیک ترین مسافت منطقه خود کنید.

اما اگر گرفتگی های لوله سطحی بود به راحتی می توانید خودتان با مواد غیر شیمیایی به روش های خانگی این مشکل را مرتفع سازید.

اگر در زمینه ی لوله کشی های ساختمان هیچگونه اطلاعاتی ندارید به شما توصیه می کنیم که از همین حالا فکر انجام این کار را سرتان بیرون کنید و به یک لوله بازکن در منطقه خود تماس بگیرید.

 

 

لوله بازکنی در کرج

 

بازکردن لوله ظرفشویی

 

رایج ترین گرفتگی در لوله ها در سینک ظرفشویی اتفاق می افتد و راه حرکت در لوله سد می شود و آب جمع شده و تخلیه نمی شود.

در صورت سطحی بودن این گرفتگی اولین اقدامی که برای رفع این نوع گرفتگی باید انجام دهید باز کردن شترگلو یا همان سیفون سینک است. اگر مشکل از این قسمت رفع نشد می بایست به سراغ مواد و محلول های شیمیایی که ترکیباتی اسیدی دارند بروید. البته توصیه ی اکید ما این است که کمتر از این روش استفاده کنید زیرا مواد شیمیایی نامناسب در طولانی مدت و دفعات استفاده مکرر باعث آسیب به لوله ها و تخریب آنها می شود.

 اگر این روش هم جواب نداد دیگر وقتشه که به سراغ گوگل بروید و کلمه لوله بازکنی و یا تخلیه چاه در کرج را سرچ کنید به این کار را به افراد فنی بسپارید تا در سریع ترین زمان از شر گرفتگی لوله ها رها شوید و این کار را به کاردان بسپارید.

 

اگر برای رفع مشکل خود نیاز به لوله بازکن پیدا کردید در انتخاب این افراد دقت کنید. بسیاری افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند اقدام به انجام کار می کنند و با گرفتن مبلغی کامل، کار شما را به طور موقت برطرف می کنند و بعد از چند روز این مشکل همچنان سروکله اش پیدا می شود.

 

 

منبع: وب سایت لوله بازکنی کرج