مناطق تحت پوشش: تمام مناطق استان البرز و حومه

09120930118 - 32772050 دفتر مرکزی: کرج هفت تیر

دلایل گرفتگی چاه و تخلیه چاه در کرج

تخلیه ی چاه

  Well drain

 

چاه در ساختمان ها برای تخلیه ی فاضلاب احداث می شود. با گذر زمان مشکلاتی برای چاه ها به وجود می آید که این مشکل پر شدن چاه از هرگونه لجن است. که در این صورت تنها راه حل ممکن تخلیه ی چاه می باشد. به طور معمول برای اقدام به تخلیه ی چاه هر استان و منطقه ای به نزدیک ترین و معتبر ترین مجموعه ی لوله بازکنی تماس می گیرد. به طور مثال عقلانی نیست که ساکنین کرج برای رفع مشکل و تخلیه ی چاه به مراکز لوله بازکنی تهران تماس بگیرند بلکه تنها کافی است به معتبرترین مجموعه ی لوله بازکنی در کرج و تخلیه چاه در کرج تماس حاصل نموده تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به رفع این مشکل نمایند چرا که این قبیل مشکلات بسیار آزار دهنده است و می بایست در اسرع وقت رسیدگی و رفع و رجوع گردد.

 

 

 دلایل پر شدن چاه

 

اصلی ترین دلیل پر شدن چاه قدمت احداث آن است. چاه هایی که قدمی ساز هستند و در طول گذشت سالها مورد استفاده قرار گرفته اند رفته رفته  با رسوب کردن لجن ها به دیواره و کف چاه باعث گرفتگی و پر شدن چاه ها می شوند. که به طور معمول مجموعه ی لوله بازکنی در کرج حین انجام عمل تخلیه ی چاه اقدام به جرم گیری و رسوب گیری می کند.

گاها گرفتگی لوله ها که مسیر عبور آب به چاه می باشد باعث می شود تا آب به راحتی عبور نکند و مشکلاتی را پدید آورد در حالت های گرفتگی سطحی لوله می توان با مواد شیمیایی بازکننده این مشکل را برطرف نمود اما استفاده مداوم از مواد شیمیایی می تواند طول عمر لوله های ساختمان شما را کم و دچار مشکل کند. در نهایت ساده ترین و بی دردسر ترین روش برای بازکردن لوله ها مجموعه های معتبر لوله بازکنی در کرج و تهران و .. می باشد.

 

 

در صورت پر شدن چاه چه کاری باید کرد؟

 

در زمان بروز گرفتگی در چاه اولین اقدامی که به ذهن می رسد استفاده از روش های خانگی و یا اقدام به تهیه ی مواد شیمیایی بازکننده است اما به طور کل توصیه می شود تا در صورت بروز این مشکل با یک مجموعه ی معتبر در زمینه ی تخلیه چاه تماس گرفته تا به طور اساسی و کلی اقدام به رفع مشکل نمایند.

ساکنین کرج و حومه می توانند با شماره تماس های مندرج در سایت به تخلیه چاه در کرج تماس حاصل نموده و با عنوان نمودن مشکل لوله های ساختمانی اقدام به رفع این مشکل پردردسر نمایند.

 

 

منبع: وب سایت لوله بازکنی کرج